Οι εθελόντριες Μαρία Χασιώτη και Ευαγγελία Πέττα με τη συντονίστρια Σόφη Μουτάφη.
Η Κωνσταντίνα Ντολού και Μαλαματένια Σιαβελή, εθελόντριες στο Φεστιβάλ Πριμαρόλια 2022.
Η Χριστίνα Βλαχάκη και Κατερίνα Ψαριανού (εθελόντριες από το Τμήμα Ψηφιακών και Παραστατικών Τεχνών, Παν. Πελ/σου) με τους καλλιτέχνες του Φεστιβάλ Πριμαρόλια 2022 (από αριστερά: Μυρτώ Ξανθοπούλου, Γιάννης Παππάς, Μαρία Βαρελά) και τη συντονίστρια Σόφη Μουτάφη.
Η Αμαλία Νίκου και Κατερίνα Ψαριανού, εθελόντριες του Φεστιβάλ Πριμαρόλια 2022.